Vítejte na Kaszově stránce!

 

Počátkem července 2007 byla stránka PF03 (spolu s dalšími) odstraněna ze serveru WebZdarma. Protože se jedná o nejlepší stránku o pedofilii na českém internetu, její kopii, Hostem aktualizovanou, jsem umístil zde: http://sweb.cz/Kasz/pf03/index.htm

 

Úvod

 

            Pedofil – Pro mnoho „normálních“ lidí je to jasný pojem. Představí si nějakého psychopata či úchyla, který sexuálně zneužívá děti. Jenže skutečnost je poněkud jiná.

 

            Píše zde o sobě jistý Kasz a tvrdí: „Jsem pedofil.“ Přesto nikdy v životě dítě sexuálně nezneužil. Namítnete, že to nemůže být pravda, protože přece pedofil je člověk, který sexuálně zneužívá děti. Nemáte ale pravdu.

 

Účelem této stránky je ozřejmit několik pojmů a možná mnoho dalšího, třeba někomu tato stránka pomůže ozřejmit jeho vlastní situaci, jeho otázky, které jsou pro dnešní společnost tak trochu tabu. Třeba zde někdo přichází a není si jistý: Jsem pedofil? Nebo nejsem? Jak se to pozná?

 

 

Poznámka 1: Na této stránce nikdy nebude jakákoliv pornografie (stejně jako v mém počítači). V mojí obrazové galerii se nacházejí především fotky krásných malých holek a holčiček.

 

Rada: Pro čtení tohoto textu odhoď všechny předsudky. Nejen u pedofilie existují předsudky. Jsem rovněž aktivně věřící křesťan, a o těch mají lidé taky hromadu předsudků.

 

Poznámka 2: Vím, jaké je to číst někde na veřejném místě stránku s podobnou tématikou. Z pochopitelných důvodů dělám nadpisy stejným písmem, jako píši tento text.

 

Pokud mi chcete něco sdělit, napsat třeba svůj názor apod., můžete tak učinit v sekci Kontakt.

If you want to tell me something, you can do it in section Contact.

 

Můžete mi také napsat zde do kontaktního formuláře: